تير 1393

در پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به روسای دانشگاه های جهان مطرح شد لزوم اعتراض دانشگاهیان جهان به نسل کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه

خبرگزاری آنا: حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به روسای دانشگاه های جهان، خواستار اعتراض دانشگاهیان جهان به نسل کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه شد.

به گزارش آنا، متن پیام دکتر میرزاده به شرح زیر است:

به نام خدا

خانم ها/ آقایان

اعلام آمادگی معاونت اداری و مالی برای جمع آوری کمک‌های نقدی دانشگاهیان، دانشگاه آزاد اسلامی به منظور حمایت از مردم غزه

معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای، آمادگی خود را برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی مدیران، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه به منظور حمایت از مردم قهرمان و بی‌دفاع غزه اعلام کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن این بخشنامه که خطاب به نمایندگان تام الاختیار ریاست دانشگاه در هیأت‌های امنای استانی، معاونین هماهنگی استان ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما صادر شده، آمده است:

در شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد صورت گرفت؛ تصمیم‌گیری نهایی درباره کلیات کنگره بین‌المللی حافظ/ ارائه راهکارهای فرهنگی و اجتماعی گسترش فرهنگ حجاب و عفاف

خبرگزاری آنا:اعضای شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در در پانزدهمین جلسه شورا با تاکید بر برگزاری کنگره بین‌المللی حافظ با ویژگی‌هایی متفاوت از سایر کنگره‌هایی مشابه، اعضای شورای اجرایی ، سیاست‌گذاری و علمی کنگره را هم انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،پانزدهمین جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر حمید میرزاده و با حضور دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه و سایر اعضا امروز در سازمان مرکزی دانشگاه واقع در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

سالروز آغاز عملیات «مرصاد»

آخرین عملیات جنگ تحمیلی، نبردی بزرگ در جبهه‌ غرب میان ایران و سازمان موسوم به مجاهدین خلق بود که در روز سوم مردادماه 1367 آغاز و پس از سه روز پایان یافت.

به گزارش ایسنا، صدام که در تعدادی از عملیات‌های خود در خرداد و تیرماه 1367 به پیروزی دست یافته بود، سرمست از این موفقیت‌هایش تصمیم گرفت تا پیش از تشدید فشارها و اجبار برای پذیرش آتش‌بس،حمله جدیدی را به خاک ایران طرح‌ریزی و اجرا کند که برای این کار، نیروهای منافقین موسوم به ارتش مجاهدین را به کار گرفت.

بدین ترتیب نیروهای دشمن در سحرگاه سومین روز از مردادماه 67 از مرز خسروی به طرف سرپل ذهاب حرکت کردند. همزمان با این تحرکات، جلسه‌ای با حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی نماینده امام خمینی (ره) در شورای عالی دفاع در شهر کرمانشاه تشکیل و در آن مقرر شد که «تنگه چهارزبر» در 34 کیلومتری کرمانشاه به عنوان خط اصلی پدافند انتخاب و تقویت شود.

شرکت اعضای هئیت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در راهپیمایی روز جهانی قدس

اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره) از جنایات رژیم ساختگی و کودک کش صهیونیستی اعلام انزجار و حمایت خود را از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین با شعار وحدت آفرین الله اکبر اعلام کردند.

توزیع اولین قسمت سریال تصویری 20 آغاز شد

"پایگاه دانشجویی صدای آزاد"(sedayeazad.com): توزیع اولین مجموعه از سریال های تصویری 20 آغاز شد.
به گزارش "صدای آزاد" ،سریال تصویری 20 یک مجموعه بی نظیر که شامل گفتگوهایی متفاوت و جذاب با هنرمندان سینما و تلویزیون است که در ارتباط با نقش و جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی به طور ویژه برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تهیه شده است.
سلسه سریال های تصویری 20 یک محصول فرهنگی است که در راستای معرفی توانمندی های هنرمندان و ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی در قالب یک گفتگوی صمیمانه توسط رضا رشیدپور و با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی تهیه و اجرا شده است.
مجموعه سریال های تصویری 20 دارای 6 قسمت است که در بخش نخست دو قسمت آن عرضه می شود و در آینده بخش های دیگر آن منتشر خواهد شد.
دانشگاه آزاد اسلامی در سال اقتصاد،فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با رویکردی جدید و طرح های نو در حوزه فرهنگ و هنر به صورت جدی برای توسعه فرهنگی و تثبیت ارزشهای اسلامی و ملی عزم خود را جزم کرده است و در این جهت گام بر می دارد.
علاقه مندان می توانند سریال تصویری 20 را از روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور و همچنین مراکز عرضه مصولات فرهنگی کشور تهیه کنند.

نورا مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با آنا؛ واحدها در اثر تجمیع ارتقا می‌یابند/ شاکله آموزشی تغییر نمی‌کند و هیچ رشته‌ای حذف نمی‌شود

نورا مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌و‌گو با آنا؛
واحدها در اثر تجمیع ارتقا می‌یابند/ شاکله آموزشی تغییر نمی‌کند و هیچ رشته‌ای حذف نمی‌شود

خبرگزاری آنا: مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه تجمیع واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی باعث ارتقا واحد‌های دانشگاهی می‌شود، گفت: هدف از تجمیع واحد‌های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا رتبه آنها و بهینه سازی در هزینه‌ها است.

صفحه‌ها