مرداد 1393

رئیس واحد زابل: محیط‌های دانشگاهی مشتاق حضور و تدفین شهدای گمنام هستند

رئیس واحد زابل:
محیط‌های دانشگاهی مشتاق حضور و تدفین شهدای گمنام هستند

خبرگزاری آنا: رئیس واحد زابل خاطرنشان کرد که محیط‌های دانشگاهی مشتاق حضور و تدفین شهدای گمنام هستند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، هیأت رئیسه و مدیران واحد زابل با خانواده شهید غدیر راهداری از شهدای دفاع مقدس دیدار کردند.

کمالیان عنوان کرد گسترش دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد و ارایه طرح‌های اقتصادی و تولیدمحور

کمالیان عنوان کرد
گسترش دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد و ارایه طرح‌های اقتصادی و تولیدمحور

دکتر میرزاده خبر داد: اعطای وام 20 میلیونی به هر زوج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای وام 10 میلیون تومانی ازدواج دانشجویی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده در حاشیه دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش سقف این وام در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: «به هر زوج دانشجوی دانشگاه آزاد 20 میلیون تومان وام ازدواج تعلق خواهد گرفت. اگر یکی از زوجین هم دانشجوی دانشگاه آزاد باشد 10 میلیون وام خواهد گرفت. این وام وامی ارزان‌قیمت برای ازدواج است.»

رئیس واحد زابل: هفته دولت نماد شهادت، ایثارگری و خدمت است

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل: هیأت رئیسه و مدیران واحد زابل با خانواده شهید غدیر راهداری، از شهدای دفاع مقدس دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل، در این دیدار که با حضور مسئولین واحد زابل و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران زابل صورت گرفت، رئیس واحد زابل هفته دولت را نماد شهادت، ایثارگری و خدمت دانست و افزود:در دین اسلام به ویژه در مذهب تشیع اهمیت و جایگاه ویژه ای برای شهید و شهادت قائل است و علاوه بر مباحث ملی گرایی، مباحث و عقیدتی و مذهبی نیز مطرح است و باید نسل به نسل منتقل شود.

غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان زابل توسط کارکنان واحد

به مناسبت هفته دولت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با حضور در گلزار شهدای شهرستان زابل با برگذاری مراسم قرائت زیارت عاشورا، غبار روبی و عطر افشانی مرقد مطهر شهدای این شهرستان با آرمان های شهیدان تجدید میثاق کردند.

دیدار با خانواده شهدا

دیدار هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل ازخانواده شهید قدیر راهداری

تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی واحد در فرمانداری ویژه زابل

طی مراسمی با حضور نماینده مردم شریف زابل در مجلس شورای اسلامی، معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل و فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه زابل از کارمندان نمونه بسیجی ادارات شهرستان زابل تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم پنج نفر از کارمندان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به عنوان کارمندان نمونه بسیجی معرفی شدند

۸،شهريور انفجار دفتر نخست وزيري توسط منافقين و شهادت رجايي و باهنر(1360ش)

پس از عزل بنى صدر از رياست جمهورى، دشمنان انقلاب، با از ميان بردن مسؤولين نظام قصد براندازى حكومت اسلامى را در سر مى‏ پروراندند. در اين راستا، فاجعه هفتم تير سال 60 و شهادت آيت‏ اللّه‏ بهشتى و 72 تن از ياران انقلاب، ثمره تصميم شيطانى استكبار جهانى و دشمنان جمهورى اسلامى بود. پس از آن، گرچه عكس العمل سريع، قاطع و انقلابى حضرت امام خمينى (ره)، هرگونه ابتكار عمل را از دشمنان سلب نمود ولى كار به زعم دشمنان هنوز به اتمام نرسيده بود و طرح نابودى مسوولان طراز اول مملكت، در رأس فعاليت آنها قرار داشت. بدين ترتيب واقعه هشتم شهريور همان سال به وقوع پيوست و رييس جمهور محبوب، محمد على رجايى و نخست وزير متفكر و دانشمندش، حجت الاسلام دكتر محمد جواد باهنر در انفجار دفتر نخست وزيرى به درجه رفيع شهادت نائل آمدند. شهيد رجايى پس از پيروزى انقلاب، مسؤوليت وزارت آموزش و پرورش را به عهده گرفت و به دنبال تمايل مجلس، در مردادماه 1359، به عنوان اولين نخست وزير جمهورى اسلامى ايران به مجلس معرفى و برگزيده شد. سرانجام به دنبال عزل بنى صدر، شهيد رجايى به رياست جمهورى انتخاب شده بود. شهيد باهنر نيز با داشتن سابقه مبارزاتى در عرصه انقلاب، با فرمان حضرت امام، به عضويت شوراى انقلاب اسلامى درآمد.

صفحه‌ها