شهريور 1393

مسابقات قرآن کریم بخش شفاهی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل

کمالیان در گفتگو با آنا: مأموریت‌های آموزشی، پژوهشی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی در یک سال اخیر متحول شد

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سالی که گذشت مدیریت جدید موفق شد اهداف و مأموریت‌های آموزشی، پژوهشی و علمی دانشگاه را متحول سازد.

دکتر امین رضا کمالیان در حاشیه جلسه معاونان آموزشی و کارگروه آموزشی استان به خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بر پایه راهبردهای ملی و فراملی حرکت خود را به سوی دانشگاه کارآفرین آغاز کرده است، این دانشگاه یکی از الگوهای موفق توسعه آموزش عالی در جهان است و اکنون با 500 واحد و مرکز دانشگاهی و 5 میلیون دانش‌آموخته 35 درصد بار علمی و پژوهشی کشور را به دوش می‌کشد.

کمالیان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی همچون سایر سازمان‌ها از بدو تاسیس تاکنون فراز و نشیب‌های متعددی در مقاطعی از روند توسعه خود طی کرده‌ است، خاطرنشان کرد: در دو سال گذشته به لحاظ عدم تطابق با موقعیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی محیط داخل و خارج با موانعی مواجه و با کندی فعالیت مواجه و تا حدودی مقابل رقبا عقب‌نشینی داشت، خوشبختانه بعد از تغییر دولت و با درایت و هوشمندی ریاست هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با انتخاب دکتر حمید میرزاده مقطع زرین دیگری از تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی ورق خورد.

ششمین روز از هفته دفاع مقدس / ایستگاه صلواتی به مناسبت عملیات ثامن الائمه و شکست حصر آبادان در واحد زابل

به همت بسیج دانشجویی و بسیج کارکنان واحد زابل به مناسبت ششمین روز از هفته دفاع مقدس و شکست حصر آبادان ایستگاه صلواتی در محل ساختمان اداری این واحد دانشگاهی برپا شد.

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس/ ازجهاد در میدان انقلاب تا جهاد در میدان مبارزه با سلطه جهانی با شهداء

به گزارش روابط عمومی واحد زابل، به مناسبت چهارمین روز از هفته دفاع مقدس کارکنان و اعضای هیئت علمی واحد با شرکت درهمایش پیاده روی خانوادگی که با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه زابل برگزار گردید یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و با آرمان های شهدای والا مقام تجدید میثاق کردند.
سرهنگ محمد ناظری ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش از منویات مقام معظم رهبری است که ایشان بارها جوانان را به آن سفارش نموده است. جوانان ما باید این سه اصل را سرلوحه کار خود قرار داده و این سه با هم در تعامل هستند و در کنار هم جوانان ما را به تعالی می رساند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی همچون گذشته در اجرای تکلیف جهاد پیشرو و پیش قدم هستند

رئیس واحد زابل گفت: اگر روزی میهن عزیزمان نیاز به حضور ما در صحنه مبارزه حق علیه باطل داشت ما دانشگاهیان در اجرای تکلیف جهاد پیشرو و پیش قدم خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی واحد زابل: کارکنان و اعضای هیئت علمی واحد زابل با حضور در مزار شهدای شهرستان زابل و برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا و غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای این شهرستان یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

رئیس واحد زابل: شهادت طلبی و روحیه رشادت طلبی ایرانی جوانان ما باعث خلق حماسه های عظیم دفاع مقدس شده است

رئیس واحد زابل:
شهادت طلبی و روحیه رشادت طلبی ایرانی جوانان ما باعث خلق حماسه های عظیم دفاع مقدس شده است
شهادت طلبی که ریشه در بینش و تفکر شیعه دارد در کنار روحیه رشادت طلبی ایرانی باعث خلق حماسه های عظیم دفاع مقدس شده است

باز تاب فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به مناسبت هفته دفاع مقدس در خبرگزاری آنا

http://ana.ir/Home/Single/107481
شهادت طلبی و روحیه رشادت طلبی ایرانی جوانان ما باعث خلق حماسه‌های عظیم دفاع مقدس شده است

رییس واحد زابل گفت: شهادت طلبی که ریشه در بینش و تفکر شیعه دارد در کنار روحیه رشادت طلبی ایرانی باعث خلق حماسه‌های عظیم دفاع مقدس شده است.

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر محمد مجوزی در جلسه هم اندیشی اعضای هیأت علمی و کارکنان واحد زابل با رئیس واحد که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانی‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: ایران اسلامی گرفتار هجوم اقوام مختلف در طول تاریخ شده است که این اقوام قدرت‌های مطلق روزگار خود بوده‌اند ولی اگر چه مغلوب آنان شده است و از نظر فضا به تسخیر در آمده ولی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی باعث شده فرهنگ‌های مهاجم را در خود هضم کند و مهاجمین جذب این فرهنگ متعالی شدند و ضمن گرایش به اسلام موجبات توسعه فرهنگی ایران را فراهم کنند.

صفحه‌ها