مهر 1393

دکتر میرزاده درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت

دکتر میرزاده، رییس دانشگاه آزاداسلامی در پیامی درگذشت عالم گرانقدر آیت الله مهدوی کنی را به محضر ولی عصر(ارواحنا له الفداء)، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی، در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

از شمار دو چشم یک تن کم/ وز شمار خرد هزاران بیش

رحلت استاد مهذب و مسلم اخلاق و عرفان، رییس مجلس خبرگان رهبری و یار ثابت قدم امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی(رحمت الله علیه) که عمر با برکتشان را صرف مبارزه با استبداد و استکبار و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند، خسران بزرگی است که همه اقشار و گروه ها و انسان های آزاده ای را که دل در گرو آرمان های انقلاب اسلامی دارند، اندوهگین کرده است.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ دانشگاه آزاداسلامی این ضایعه جبران ناپذیر را به محضر ولی عصر(ارواحنا له الفداء) مقام معظم رهبری، خانواده معزز آن فقید سعید و ملت شریف ایران بویژه علمای عظام حوزه های علمیه و استادان، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق(ع)، تسلیت عرض نموده و برای ایشان علو درجات را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

حمید میرزاده

آغاز ثبت نام عمره دانشگاهیان در سایت لبیک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک: ثبت‌نام دانشگاهیان برای عمره، از روز یک شنبه 27 مهرماه در سایت لبیک آغاز گردیده است.
لذا ثبت‌نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به سرزمین وحی تا 10 آبان ماه در سایت لبیک ادامه دارد و اساتید، دانشجویان پسر مجرد و متاهلین می‌توانند با مراجعه به نشانی www.labbayk.ir برای ثبت‌نام اقدام نمایند.
: قرعه کشی عمره دانشگاهیان بعد از عاشورای حسینی به صورت اینترنتی انجام می‌شود و با این روند زائرین اصلی و ذخیره اعلام خواهند شد و این دانشجویان با شرکت در دوره‌های آموزش مجازی و موفقیت در این دوره ها مجاز به اعزام به سرزمین وحی می‌شوند.توضیحات مفصل در خصوص آموزش مجازی متعاقبا اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است دانشجویان متاهل که اخیرا ازدواج کرده‌اند در قرعه کشی دارای اولویت هستند.

بازتاب گسترده بازدید دکتر عباسعلی نورا در رسانه ها

http://ananews.net/Home/Single/111151
http://www.mehrnews.com/detail/News/2392483
http://www.nedayezahedan.com/print-8249.html
http://www.oshida.ir/vdcdss0s.yt0of6a22y.html

نورا در واحد زابل:
کار فرهنگی در راستای انسجام و وحدت در صدر فعالیت‌های دانشگاه قرار گیرد

خبرگزاری آنا: برای دانشگاهیان کار فرهنگی در کنار فعالیت‌های علمی و پژوهشی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید فعالیت‌های فرهنگی با محوریت حفظ انسجام و وحدت اجتماعی و مذهبی بویژه در مناطقی چون سیستان در صدر فعالیت‌ها قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، عباسعلی نورا در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با بیان این مطلب اظهار کرد: سیستان از دیرباز به ولایت‌مداری مشهور بوده است که این ولایت مداری باید حفظ شود؛ سیاست‌زدگی باعث پیشرفت نکردن این منطقه می‌شود.

دکتر عباسعلی نورا: کار فرهنگی در راستای انسجام و وحدت در صدر فعایت های دانشگاه باید قرار گیرد.

دکتر عباسعلی نورا:

کار فرهنگی در راستای انسجام و وحدت در صدر فعایت های دانشگاه باید قرار گیرد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل: برای دانشگاهیان کار فرهنگی در کنار فعالیتهای علمی و پژوهشی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید فعالیت های فرهنگی با محوریت حفظ انسجام و وحدت اجتماعی و مذهبی بویژه در مناطقی چون سیستان، در صدر فعالیت ها قرار گیرد.

صفحه‌ها