آبان 1393

در همایش گرامیداشت هفته بسیج میرزاده خبر داد: تشکیل شورای راهبردی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری آنا: دکتر حمید میرزاده از تشکیل شورای راهبردی بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: بزودی آیین‌نامه شورای راهبردی علوم و معارف دفاع مقدس، بسیج و ایثارگران ابلاغ می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامیداشت هفته بسیج با تبریک به مناسبت سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در پنجم آذر 1358 اظهار کرد: تاریخ انقلاب مملو از وقایعی است که مرور آنها می‌تواند آموزنده باشد.

میلاد با سعادت هفتمن اختر تابناک آسمان ولایت مبارک باد

حضرت امام موسی کاظم(ع):سه چیز تباهى مى‏آورد: پیمان شکنى، رها کردن سنّت و جدا شدن از جماعت.
عرش الهی اگر، جلوه گه حق بود

بار گه ات کاظمین، خود حرم کبریاست

قبله ی قدوسیان، کوی مصفای تو

نام دل آرای تو، کعبه ی حاجات ماست

میلاد اسوه صبر و تقوا امام موسی کاظم (ع) مبارک باد

سمینار یک روزه اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی و راهکار های اجرایی آن در واحد زابل

سمینار یک روزه اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی و راهکار های اجرایی آن توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد با حضور اعضای این باشگاه در محل سالن کنفرانس دانشکده ادبیات و علوم انسانی واحد برگزار گردید.
در این سمینار یک روزه خانم دکتر رویا سبزه گر اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی و راهکار های اجرایی این نوع اقتصاد را برای شرکت کنندگان در این سمینار تشریح کرد.

نشست روشنگری با موضوع مقابله با دجال واره با حضور حلقه های شجره طیبه صالحین در واحد زابل

نشست روشنگری با موضوع مقابله با دجال واره با حضور حلقه های شجره طیبه صالحین در واحد زابل برگزار شد
در این مراسم جناب سروان نکویی از مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه زابل به واکاوی راه های مقابله با دجالواره پرداخت و اظهار داشت: دانشگاهیان و فرهیختگان جامعه باید در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم و هجمه فرهنگی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و چراغ راه جامعه در این فضای مسموم تبلیغاتی دجالواره ها باشند.

کمالیان تاکید کرد لزوم ارائه برنامه‌های راهبردی و اثربخش برای ارتقای کیفی آموزش در دانشگاه

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: معاونان آموزشی برای ارتقای برنامه‌های آموزشی و کیفی‌سازی بیشتر آموزش با همکاری سرپرست دانشکده‌ها، استادان و مدیران گروه برنامه‌های راهبردی و اثربخش طراحی کنند.

به گزارش خبرنگار آنا، امین‌رضا کمالیان در دومین جلسه کارگروه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، از واحد‌ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی خواست تا با ارتقای سطح کیفی آموزش در راستای تبدیل علم به ثروت و تجاری‌سازی نوآوری‌های دانشگاهی پرچمدار آموزش عالی کشور باشند.

وی افزود: در راستای اهداف بلند دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولان دانشگاهی باید حمایت‌کننده و پشتیبان شرکت‌های دانش‌بنیان و ایده‌محور باشند تا دانشگاه به عنوان یک حوزه علمی وارد رقابت در بازار کار شود و نتایج تحقیقاتی واحد‌ها و مراکز آموزشی را به بازار ارائه کند تا انگیزه برای دانشجویان و استادان به وجود آید که نتیجه این عملکرد کمک به رونق اقتصاد مبتنی بر علم می‌شود.

مسابقات جام صالحین با حضور پرشور کارکنان و اعضای هیئت علمی در واحد زابل برگزار شد

روابط عمومی واحد زابل:
به مناسبت هفته بسیج مسابقات فوتسال جام صالحین با حضور چهار تیم از کارکنان و اعضای هیئت علمی واحد زابل طی دو روز در واحد زابل برگزار و با معرفی تیم برتر این دوره از مسابقات به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی واحد زابل:
محمود شیخ اویسی فرمانده پایگاه مقاوت بسیج شهدای محراب دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج و با هدف ایجاد شور و نشاط در میان کارکنان واحد مسابقات فوتسال جام صالحین با حضور پرشور کارکنان و اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

کسب مدال طلای چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیا در پوکت تایلند توسط دانشجویان واحد زابل

روابط عمومی واحد زابل:
معراج شیخ و هادی اشترک دانشجویان رشته تربیت بدنی واحد زابل در قالب تیم ملی کبدی حمهوری اسلامی ایران به چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیا اعزام و موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شدند
به گزارش روابط عمومی واحد زابل: دانشجویان رشته تربیت بدنی واحد زابل به نام های معراج شیخ و هادی اشترک در قالب تیم ملی کبدی ساحلی ایران به چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیا اعزام شدند.
تیم ملی کبدی ساحلی ایران موفق شد با شکست پاکستان همیشه مدعی مدال خوش رنگ طلای کبدی ساحلی چهارمین دوره بازیهای ساحلی آسیا در پوکت تایلند را از آن خود کند .

صفحه‌ها