اخبار دانشگاه

دکتر فرهاد رهبر در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی همدان: "اصلاح ساختار" و "چابک سازی" در جهت مدیریت هزینه در دانشگاه آزاد/ باید از آموزش به پژوهش تغییر ماموریت دهیم

https://www.iau.ac.ir
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای مدیریت هزینه در دانشگاه آزاد اسلامی، اصلاح ساختار و چابک سازی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد همدان، دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سیزدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه مسئله محور باید به نحوی برنامه ریزی کرد که برای گسترش ارتباط با صنعت و جامعه ارتباط بهتر برقرار کرد.

فرمانده پایگاه بسیج کارکنان واحد زابل خبر داد: حضور کارکنان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در میدان تیر

http://ana.ir/news/348215
فرمانده پایگاه بسیج شهدای محراب دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل گفت: حفظ انسجام بسیجیان، تمرین تکنیک‌ها و اصول تیراندازی، افزایش مهارت‌های نبرد و همچنین ایجاد نشاط و شادابی بسیجیان از اهداف اصلی اردوی یک روزه «میدان تیر» ویژه برادران بود.

محمود شیخ اویسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: «در راستای برنامه‌های پیشنهادی دهه مبارک فجر پایگاه بسیج کارکنان این واحد دانشگاهی و به منظور آمادگی کارکنان بسیجی، اردوی یک روزه «میدان تیر» ویژه برادران برگزار شد.»

25 و 26 بهمن ماه آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون در رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org در مقاطع کاردانی و کارشناسی از چهارشنبه 25 بهمن 96 لغایت 26 بهمن 96 در دسترس علاقه مندان به ادامه تحصیل خواهد بود

زمان حذف و اضافه نیمسال دوم تحصیلی 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

http://www.iau.ac.ir
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، زمان حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 را مشخص و ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، براساس بخشنامه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی و پیرو بخشنامه تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-96 دانشگاه، زمان حذف و اضافه نیمسال دوم از تاریخ 28 بهمن تا 3 اسفند 96 است.

تمامی دانشجویان یا پذیرفته شدگانی که موفق به ثبت نام نشده اند، در مدت زمان مذکور و با رعایت ضوابط و مقررات آموزشی می توانند نسبت به ثبت نام و حذف و اضافه اقدام کنند.

رئیس واحد زابل در گفت و گو با آنا: شهدای گمنام عمود خیمه ی فعالیت های فرهنگی واحد زابل هستند

http://ana.ir/news/346210
در طول مسیر چهل ساله انقلاب اسلامی همواره این شهدا بودند که هر گاه این نظام الهی در معرض خطر قرار گرفت با اهدای خون خود نهال جوان انقلاب را آبیاری و از آفت و فتنه ها نجات دادند.
به گزارش خبرنگار آنا از زابل، در آستانه ی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یوم الله 22 بهمن، مراسم غبار روبی و عطر افشانی یادمان شهدای گمنام واحد زابل با حضور هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به مناسبت یوم الله 22 بهمن و دعوت از آحاد مردم بصیر سیستان جهت حضور با شکوه در راهپیمایی و جشن بزرگ سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی ایران

بسـم الله الـرحمـن الـرحیـم
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل به مناسبت یوم الله 22 بهمن
سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می گیریم که این انقلاب پرشکوه الهی، سی و نهمین سال حیات پرافتخار خود را پشت سر می گذارد و به رغم اراده بدخواهان و دشمنان قسم خورده خود، چهل ساله می شود. مسیر نورانی که پشت سر گذاشتیم، سرشار از امیدها و بیم ها، تلخی ها و شیرینی ها، رویش ها و ریزش ها و حوادث درس آموز و عبرت انگیز بود.

صفحه‌ها

ارتباط با دانشگاه

زابل،

دانشگاه آزاد اسلامی زابل

05432662776

فید خبری پورتال

فید اخبار و بخش‌های پورتال

برای مشاهده اخبار و اطلاعیه های پورتال از طریق خبرخوان‌ها از لینکهای ذیل بهره مند شوید.