اخبار دانشگاه

سرپرست واحد زابل: دانشگاه آزاد اسلامی نقشی موثر در تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد ایفا می‌کند

http://ana.ir/news/391197
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل گفت: دانشگاه‌های قبل از انقلاب اسلامی نتوانسته بودند به رسالت خود در راستای تربیت نیروی متعهد و متخصص به نحو شایسته‌ای عمل کنند اما دانشگاه آزاد اسلامی نقشی موثر در تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد کشور ایفا می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان: رفتار متولیان فرهنگی، الگوی دانشجو قرار می‌گیرد

http://ana.ir/news/387405
دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رفتار متولیان فرهنگی، الگوی دانشجو قرار می‌گیرد عنوان کرد که بیش از 50 حافظ قرآن دانشجو در این دانشگاه وجود دارد که از این فرصت باید به بهترین نحو استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، دکتر سلطانعلی میر در جلسه شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در واحد زابل با تاکید بر اخلاق مداری دست اندرکاران حوزه ی فرهنگی ذانشگاه ها گفت: تکریم قشر مخاطب، باید در دستور کار حوزه های فرهنگی قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان: واحدهای دانشگاهی در مسیر ارتقای کیفیت آموزشی حرکت کنند

http://ana.ir/news/387278
دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد که واحدهای دانشگاهی باید در مسیر ارتقای کیفیت آموزشی حرکت کنند و برای رسیدن به هدف باید ارزیابی استادان را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، دکتر سلطانعلی میر در جلسه شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، هماهنگی برنامه های آموزشی با وقت نماز را مورد تاکید قرار داد و گفت: معلمی شغل انبیاست و تخصص استادان باید در کنار تعهد آنها قرار گیرد تا تزکیه را همراه با تعلیم ارائه کنند.

جلسه پرسش و پاسخ با دکتر حبیب الله دهمرده نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برگزار شد.

http://ana.ir/news/385965
به گزارش خبرنگار آنا از زابل در این جلسه که به همت بسیج دانشجویی واحد زابل در راستای منویات مقام معظم رهبری در تشکیل کرسی های آزاداندیشی برگزار شد، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
این جلسه پرسش و پاسخ که با استقبال حداکثری دانشجویان انجام شد، دانشجویان در محیطی آرام و صمیمی سوالاتی را از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی مطرح کردند.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی: دانشگاه‌ها باید در مسیر ماموریت اصلی خود قرار گیرند

نماینده مردم زابل گفت: دانشگاه به عنوان مسئول پایش و شناسایی مشکلات پیرامونی خود، می‌تواند با انجام طرح‌های پژوهشی هدفمند و ارائه راه حل علمی در از بین رفتن مشکلات جامعه ایفای نقش کند.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، نماینده مردم شریف زابل، زهک،هیرمند، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی با هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل دیدار کرد. احمد علی کیخا در این دیدار اظهار کرد: در عصر حاضر دانشگاه های مطرح دنیا به سمت و سوی اقتصادی شدن حرکت می کنند.

امام جمعه شهر زابل: جانبازان روی ویلچر نشسته‌اند تا نظام جهوری اسلامی بایستد

وقتی در یک جامعه، نظام اسلامی و الهی تشکیل شد، جان دادن در راه آن نظام ارزشمند است و نشستن بر روی ویلچر در راه پاسداری از این نظام باعث افتخار می شود.

به گزارش خبرنگار آنا، جشن بزرگ اعیاد شعبانیه و تجلیل از مقام شامخ جانبازان سرافراز دفاع مقدس با حضور پر شور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در سالن همایش شهید آیت الله حسینی طباطبایی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

صفحه‌ها

ارتباط با دانشگاه

زابل،

دانشگاه آزاد اسلامی زابل

05432662776

فید خبری پورتال

فید اخبار و بخش‌های پورتال

برای مشاهده اخبار و اطلاعیه های پورتال از طریق خبرخوان‌ها از لینکهای ذیل بهره مند شوید.