اخبار دانشگاه

به‌مناسبت روز خبرنگار شروط شهدا درستی، پاکی دینداری و اخلاق است

شب گذشته ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با خانواده شهیدان صارمی و باغبانی دیدار و از رشادت های این دو شهید خبرنگار تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرهاد رهبر ‌رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شب گذشته به مناسبت روز خبرنگار با خانواده‌های شهیدان صارمی و باغبانی دیدار کرد.

با صدور بخشنامه‌ای توسط فرهاد رهبر؛ نرخ شهریه همه مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

http://ana.ir/News/252376
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه نرخ شهریه سال تحصیلی 97-96 برای رشته‌های تحصیلی غیرپزشکی و علوم پزشکی از کاردانی تا دکتری تخصصی را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، این بخشنامه که توسط دکتر فرهاد رهبر به همه روسای واحدهای مراکز استان (دبیران هیات‌های امنای استانی)، روسای واحدها و مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده است به شرح زیر است:

دکتر ولایتی در دیدار با فدریکا موگرینی: انتظار ایران این است که اتحادیه اروپا سیاست مستقل‌تری اتخاذ کنند / ایران در برجام شفاف عمل کرده

http://ana.ir/news/252020
مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین الملل در دیدار با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد: انتظار ایران این است که اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی سیاست مستقل تری را مانند گذشته اتخاذ کنند.

در جمع خبرنگاران و در حاشیه مراسم استقبال از افتخارآفرینان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات ربوکاپ 2017 ژاپن دکتر ولایتی: سهم جدی در اقتصاد مقاومتی ایفا می‌کنیم

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سعی می‌کنیم سهم جدی در اقتصاد دانش‌بنیان و شکل‌گیری اقتصاد مقاومتی داشته باشیم، چون این تنها راه حفظ استقلال و پیشرفت کشور است.

در مراسم استقبال از افتخارآفرینان ربوکاپ 2017 ژاپن دکتر ولایتی: باید زمینه آموزش عالی در اقصی نقاط ایران را فراهم کنیم/ افتخار می کنم در مراسم استقبال از افتخارآفرینان حضور یافتم

مراسم استقبال از دانشجویان افتخارآفرین دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 ژاپن در ساعات پایانی روز جمعه ۱۳ مردادماه با حضور دکتر علی‌اکبر ولایتی، رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی برگزار شد.

با حکمی از سوی دکتر رهبر صورت گرفت؛ انتصاب معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

http://www.iau.ac.ir
دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، ‌دکتر محسن نفر را به سمت «معاون علوم پزشکی» دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن این حکم آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محسن نفر

با اهدا سلام و تحیات

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده شما، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان «معاون علوم پزشکی» دانشگاه منصوب می شوید.

صفحه‌ها

ارتباط با دانشگاه

زابل،

دانشگاه آزاد اسلامی زابل

05432662776

فید خبری پورتال

فید اخبار و بخش‌های پورتال

برای مشاهده اخبار و اطلاعیه های پورتال از طریق خبرخوان‌ها از لینکهای ذیل بهره مند شوید.