دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل: قدس، روز اراده جامعه جهانی در مبارزه با جنایات رژیم صهیونیستی است

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل: قدس، روز اراده جامعه جهانی در مبارزه با جنایات رژیم صهیونیستی است

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با انتشار بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با صدور بیانیه‌ای با تأکید بر حضور دانشگاهیان این واحد دانشگاهی در راهپیمایی روز قدس، از اقشار مختلف مردم سیستان خواست تا در راهپیمایی وحدت‌آفرین روز جهانی قدس شرکت کنند.

در این بیانیه که از سوی اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل صادر شده، آمده است: مقام معظم رهبری فرموده‌اند «روز جهانی قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است»، قدس به‌عنوان نماد وحدت و یکپارچگی در مقابله مستضعفان با مستکبران، سال‌هاست که آزادیخواهان جهان را در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به خیابان‌ها می‌کشاند.

در ادامه این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس، روز اراده جامعه جهانی و امت اسلامی در مبارزه با جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی مستکبران و ایادی منطقه‌ای آنها و میدان هراس و وحشت رژیم صهیونیستی در پیشگاه ملت‌های آگاه است. ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با محکوم‌کردن جنایت رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی و منطقه‌ای آنان علیه مردم مظلوم فلسطین و پاره تن اسلام، درباره طرح موسوم به «معامله قرن» به رژیم صهیونیستی غاصب، آمریکای جنایتکار و برخی حکام خودفروخته و خائن کشورهای عربی حامی این طرح ذلت‌بار هشدار می‌دهیم و اعلام می‌داریم که این معامله ننگین، دستاوردی جز شکست و روسیاهی برای عاملان و حامیان آن نخواهد داشت.

در این بیانیه همچنین تصریح شده است: ما اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل، با تأسی از فرامین امام راحل و با پیروی از رهنمود‌های مقام معظم رهبری، با شرکت در راهپیمایی روز قدس، از آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه و روزه‌دار دارالولایه سیستان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت می‌کنیم. امروز همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان در قبال رنج‌های زنان، مردان و کودکان مظلوم و ستم‌دیده فلسطین و سرزمین‌های اشغالی که زیر ستم غاصبان صهیونیست قرار گرفته‌اند، مسئولیتی تاریخی دارند و انتظار می‌رود با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان انزجار خود را از جنایات ضدبشری این رژیم جعلی به نمایش گذارند.
http://ana.ir/fa/news/91/384716/%D9%82%D8%AF%D8%B3-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D...