رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل: پایداری در دفاع از ارزش‌های اسلامی رمز عقب‌نشینی دشمن است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل: پایداری در دفاع از ارزش‌های اسلامی رمز عقب‌نشینی دشمن است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌‌المللی زابل پایداری در دفاع از ارزش‌های اسلامی را رمز عقب‌نشینی دشمن دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی صبح امروز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با خانواده شهید معظم غدیر راهداری از شهدای دفاع مقدس دیدار کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در این دیدار گفت: شهدا معلم ایثار و اسوه‌های پایداری هستند و دیدار با خانواده شهدا کمترین کاری است که می‌توانیم در قدردانی از جانفشانی‌های این عزیزان انجام دهیم.

محمد عمرانی با تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) اظهار کرد: امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، شهدای امنیت و شهدای مدافع حرم هستیم.

وی گفت: ایستادگی و استقامت رزمندگان در جنگ تحمیلی رمز موفقیت و عقب‌نشینی دشمن بود و ما هرگاه در دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب پافشاری و استقامت کنیم، دشمن را وادار به عقب‌نشینی خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل، ادامه دادن راه شهدا در دفاع از اسلام و ارزش‌های ناب اسلامی را تکلیف اقشار مختلف یک جامعه اسلامی دانست.

عمرانی عنوان کرد: امروز نیز با وجود تمام هجمه‌های فرهنگی و اقتصادی و بمباران‌های تبلیغاتی دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جوانان مؤمن و انقلابی ایران اسلامی در صورت اشتباه دشمن و حمله نظامی، پرشورتر از دوران دفاع مقدس به میدان خواهند آمد و حماسه‌های بزرگتری خلق خواهند کرد.
http://ana.ir/fa/news/91/384139/%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%...