رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل: پرورش باید مهم‌ترین رکن تعلیم و تربیت در مدارس باشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل: پرورش باید مهم‌ترین رکن تعلیم و تربیت در مدارس باشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: پرورش به‌عنوان مهم‌ترین رکن تعلیم و تربیت باید در مدارس ما مدنظر و مورد تأکید قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، مراسم گرامیداشت مقام والای معلم و تجلیل از معلمان مدارس سمای شهرستان زابل، صبح امروز با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل و مسئولان سمای این شهرستان برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل در این مراسم که در مجتمع مدارس سمای شهرستان زابل برگزار شد با تبریک هفته معلم و تجلیل از مقام آموزگار، گفت: رسالتی که معلمان در مقاطع ابتدایی بر دوش می کشند در مقایسه با سایر مقاطع از حساسیت بیشتری برخوردار است.

محمد عمرانی با برشمردن خصوصیات معلم تراز نظام اسلامی اظهار کرد: پرورش به‌عنوان مهم‌ترین رکن تعلیم و تربیت باید در مدارس ما مدنظر و مورد تأکید قرار گیرد.

عمرانی با بیان نقش مدارس و معلمان در تعلیم و تربیت دانش‌آموزانی با خصوصیات والای انسانی و ایمانی، افزود: در مقاطع بالاتر، فعالیت‌های تربیتی استادان دانشگاه‌ها هنگامی می‌توانند تأثیر بیشتری داشته باشد که دانشجو مراحل تزکیه را در مدارس به‌خوبی طی کرده باشند.

به گزارش آنا، در پایان این مراسم از معلمان مدارس سمای شهرستان زابل در مقاطع مختلف با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود تجلیل شد.
http://ana.ir/fa/news/91/379555/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8...