رئیس دانشگاه آزاد زابل: انضباط مالی گره‌گشای مشکلات اقتصادی است

رئیس دانشگاه آزاد زابل: انضباط مالی گره‌گشای مشکلات اقتصادی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: مشکلات مالی و کمبود نقدینگی، بیشتر واحد‌های دانشگاهی را درگیر کرده و در این راستا انضباط مالی گره‌گشاست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، محمد عمرانی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل از تلاش‌های امین‌الله توسلی معاون اداری و مالی سابق واحد زابل قدردانی کرد و به مهدی سراوانی سرپرست جدید این حوزه تبریک گفت.

وی بیان کرد: مشکلات مالی و کمبود نقدینگی بیشتر واحد‌های دانشگاهی را درگیر کرده و در این راستا مدیریت هزینه و انضباط مالی گره‌گشاست که حوزه معاونت اداری و مالی باید به این مهم توجه خاص داشته باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل با بیان اینکه حوزه معاونت مالی و اداری دانشگاه عملکرد مثبتی داشته است، ابراز امیدواری کرد سرپرست جدید حوزه معاونت مالی و اداری با انگیزه مضاعف و در چارچوب ضوابط و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح دانشگاه در راستای اهداف سازمانی برنامه‌ریزی کند تا در پیشبرد دانشگاه موفق باشد.

به گزارش آنا، مهدی سراوانی عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل بوده و مدیریت گروه اقتصاد از مسئولیت‌های سابق وی است.
http://ana.ir/fa/news/91/396972/%D8%A7%D9%86%D8%B6%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D9...