رئیس دانشگاه آزاد زابل: دانشگاه‌ها باید در رونق تولید نقش‌آفرینی کنند

رئیس دانشگاه آزاد زابل: دانشگاه‌ها باید در رونق تولید نقش‌آفرینی کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت:‌ دانشگاه‌ها باید در راستای تبدیل علم به ثروت نقش‌آفرینی کنند تا در رونق تولید نیز بتوانند نقشی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، محمد عمرانی صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل که به‌مناسبت نخستن روز کاری سال ۹۸ برگزار شد، گفت: نامگذاری هر سال توسط رهبر معظم انقلاب بر اساس درک عمیق مسائل کشور صورت می‌گیرد و با توجه به چالش‌ها و مشکلات اقتصادی کشور در سال‌های اخیر در راستای برون‌رفت از این شرایط امسال را سال رونق تولید نامگذاری کردند.

وی افزود: نه تنها مسئولان بلکه همهٔ اقشار باید دست‌به‌دست هم دهند تا با تولید محصولاتی بر پایه دانش بومی بتوانند به تولید در کشور رونق بخشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با بیان نقش دانشگاه‌ها در تبیین شعار و نامگذاری سال ۹۸ به‌عنوان رونق تولید بیان کرد: دانشگاه‌های کشور در سال‌های اخیر از لحاظ رتبه‌بندی جهانی تولید علم، جایگاه بسیار خوبی را به خود اختصاص داده‌اند و باید در راستای تبدیل علم به ثروت و کالا نیز نقش‌آفرینی کنند تا در رونق تولید نیز بتواند نقشی داشته باشند.

رشته‌های پزشکی در واحد زابل دایر می‌شود

عمرانی عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل در سالی که گذشت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: تلاش همکاران این واحد دانشگاهی در پیشبرد اهداف این دانشگاه ستودنی بوده و موفقیت‌های به دست آمده در حوزه‌های مختلف حاصل تلاش همه کارکنان این مجموعه دانشگاهی است.

وی تصریح کرد: در سال پیش‌رو یکی از اهداف مهم این مجموعه دانشگاهی در راستای پاسخگویی به نیاز منطقه و درخواست‌های مردمی، دایرکردن رشته‌های پزشکی در این واحد دانشگاهی است که امیدوارم با تلاش و همراهی همکاران در همه حوزه‌ها بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.
http://ana.ir/fa/news/91/371216/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%...