رئیس دانشگاه آزاد زابل: دانشگاه آزاد اسلامی تا رفع کامل مشکلات در کنار سیل‌زدگان می‌ماند

رئیس دانشگاه آزاد زابل: دانشگاه آزاد اسلامی تا رفع کامل مشکلات در کنار سیل‌زدگان می‌ماند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل زابل گفت: قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در کنار سیل‌زدگان تا رفع کامل مشکلات خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از همان ساعات ابتدایی وقوع سیل در شهرستان هیرمند برای امداد‌رسانی در کنار مردم حضور داشته و بسته‌های مواد غذایی، بهداشتی و آب معدنی توسط گروه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل در روستاهای آسیب‌دیده از سیل اخیر شهرستان هیرمند توزیع شد.

در حاشیه فعالیت اخیر جهادی جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل، رئیس این واحد دانشگاهی در گفتگو با خبرنگار آنا در زابل اظهار کرد: این واحد دانشگاهی به‌عنوان قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان از همان ساعات ابتدایی وقوع سیل در شهرستان هیرمند برای امداد‌رسانی در کنار مردم حضور داشته و تا رفع کامل مشکلات از چهره این منطقه در کنار سیل‌زدگان خواهد ماند.

محمد عمرانی با تأکید بر کمک‌های این دانشگاه در روزهای نخست وقوع سیل در شهرستان هیرمند گفت: بسته‌هایی که روز گذشته توسط گروه جهادی این واحد دانشگاهی در روستاهای سیل‌زده توزیع شد، شامل مواد غذایی، بهداشتی و آب معدنی از کمک‌های غیرنقدی همکاران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان بود که به منطقه سیل‌زده هیرمند ارسال شده است.

وی با تشکر از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برای ابراز همدری آنها با مردم سیستان و ارسال کمک‌های بشردوستانه به مناطق سیل‌زده، تصریح کرد: بخشی از این کمک‌ها امروز در این مناطق توزیع و بخشی نیز در روزهای آینده به دست سیل‌زدگان روستاهای شهرستان هیرمند خواهد رسید.
http://ana.ir/fa/news/91/381135/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%...