رئیس دانشگاه آزاد زاهدان: سیستان و بلوچستان به حمایت نیاز دارد

رئیس دانشگاه آزاد زاهدان: سیستان و بلوچستان به حمایت نیاز دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: امروز سیستان به‌عنوان تنگه احد نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر از هر زمانی نیاز به حمایت دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، سلطانعلی میر، ظهر امروز در مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل که با حضور علیرضا منظری‌توکلی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما برگزار‌ شد، گفت: دارالولایه سیستان دارای استعداد‌های بسیار فراوانی است که اگر از آنها حمایت شود، می‌تواند در رفع محرومیت از چهره این منطقه مؤثر و تأثیرگذار باشد.

وی گفت: منطقه سیستان به‌عنوان تنگه احد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مشکلات بسیاری دست به گریبان است که این موضوع باعث شده این منطقه استراتژیک بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به حمایت‌های همه‌جانبه داشته باشد.

میر با اشاره به ۲ هزار و ۵۰۰ شهید منطقه سیستان در هشت سال دفاع مقدس و پاسداری از مرزهای ایران اسلامی بیان کرد: دارالولایه سیستان دارای استعدادهای بسیار فراوانی است که اگر از آنها حمایت شود، می‌تواند در رفع محرومیت از چهره این منطقه مؤثر و تاثیرگذار باشد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر تزکیه قبل از تعلیم در دانشگاه‌ها و افزایش انگیزه دانشجویان برای انجام فعالیت‌های پژوهشی در راستای حل مشکلات جامعه عنوان کرد: دانشگاه‌ها باید با تغییر رویکرد و با خروج از فاز آموزش‌محوری با انجام فعالیت‌های پژوهشی سعی در شناسایی مشکلات و ارائه راه‌حل‌های علمی و اجرایی داشته‌ باشند.
http://ana.ir/fa/news/91/346286/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9...