سردار گشتاسبی: شهدا بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی هستند

سردار گشتاسبی: شهدا بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی هستند

جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق کشور شهدا را بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، دومین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل عصر امروز با حضور و سخنرانی سردار امان‌الله گشتاسبی جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق کشور و فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

گشتاسبی در این مراسم اظهار کرد: شهدا بهترین شاخص برای معرفی انقلاب اسلامی به نسل‌های امروزی در عرصه‌های مختلف هستند. ما می‌توانیم شهدا را به عنوان الگو در همه عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به جامعه معرفی کنیم.

جانشین قرارگاه جنوب شرق کشور، بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: امروز اگر رهبران انقلاب های بسیاری از کشورها الگوی مبارزاتی خود را امام خمینی (ره) معرفی می‌کنند برای این است که انسان هایی با روحیه انقلابی به ولی فقیه عصر خود لبیک گفتند و حماسه هشت سال دفاع مقدس را آفریدند.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه، شهدا با لبیک به مرجعیت دینی خود حضرت امام خمینی به استقبال شهادت رفتند تا ارزش های انقلابی زنده بماند، بیان کرد: هر آنچه امروز عزت و بزرگی جمهوری اسلامی ایران دارد به برکت خون پاک شهدا است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در چهل سال مجاهدت خودش بزرگی و شکوه پوشالی استکبار را به زیر کشیده است. این اقتدار نظام مقدس اسلامی است که خط مقدم جبهه‌های خود را به مرزهای اسرائیل کشانده و این اقتدار آمریکا و استکبار جهانی را عصبانی کرده است.

گشتاسبی افزود: دشمن در سه عرصه می‌خواهد به این نظام الهی ضربه بزند که نخستین عرصه امنیت کشور است. این امنیتی که ما در کشور خود داریم در سطح منطقه بی‌مانند است و همه باید برای حفظ این امنیت تلاش کنیم.
http://ana.ir/fa/news/91/345797/%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8...
گشتاسبی دومین عرضه مورد توجه دشمن را وحدت ایجاد شده در بین اقوام و مذاهب عنوان کرد و ابراز کرد: سومین نقطه مورد حمله ی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مطیع بودن مردم بصیر و انقلابی ایران در مقابل خداند متعال، پیامبر و ائمه اطهار و و ولی فقیه و رهبریت ولایی است.