عمرانی در گفتگو با آنا: معیشت مردم مورد حمله دشمن قرار گرفته است

عمرانی در گفتگو با آنا: معیشت مردم مورد حمله دشمن قرار گرفته است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: دشمن با تمام وجود به معیشت مردم حمله و اقتصاد ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

محمد عمرانی در حاشیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی زابل به مناسبت سوم خرداد و فتح خرمشهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زابل اظهار کرد: شیطان بزرگ و دشمن قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز به شیوه‌ای متفاوت برای درهم شکستن مقاومت مردم در حمایت از این نظام و انقلاب وارد عمل می‌شود.

وی با تأکید بر عرصه‌های مختلف نبرد مردم ایران علیه زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی یادآور شد: امروز دشمن با تمام وجود به معیشت مردم حمله کرده و اقتصاد ایران اسلامی را هدف قرار داده تا شاید بتواند از این طریق مقاومت مردم را بشکند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با تبیین استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این جنگ اقتصادی بهترین گزینه برای مقابله را حمایت و رونق تولید ملی و تمرکز بر داشته‌های خود و استفاده از توان داخلی می‌دانند و ما به عنوان سربازان ولایت باید هر چه در توان داریم برای شکست دشمن در طبق اخلاص بگذاریم.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: بر اساس منویات حضرت امام خامنه‌ای خرمشهر‌ها در پیش است و ما باید سنگر‌های مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان نظام و مردم شریف ایران را پرکنیم و برای خرمشهر‌های پیش رو آماده باشیم.

عمرانی با تأکید بر جبهه‌های مختلف این جنگ تمام عیار اقتصادی اظهار کرد: دانشگاه‌ها در تبیین و ابعاد این تهاجم گسترده اقتصادی و راه‌های مقابله با آن پیش‌قدم بوده و نقشی مثبت ایفا کنند.
http://ana.ir/fa/news/91/383788/%D9%85%D8%B9%DB%8C%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8...