فرمانده سپاه ناحیه زابل گفت: سپاه به‌عنوان مولود و فرزند انقلاب یک نهاد مردمی و متعلق به مردم است و تمام اقتدار خود را مدیون اقشار مختلف بسیجی می‌داند.

فرمانده سپاه ناحیه زابل گفت: سپاه به‌عنوان مولود و فرزند انقلاب یک نهاد مردمی و متعلق به مردم است و تمام اقتدار خود را مدیون اقشار مختلف بسیجی می‌داند.

فرمانده سپاه ناحیه زابل:
سپاه فرزند انقلاب و متعلق به مردم است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل دیدار کردند.

در این دیدار فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین(ع) گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با آینده‌نگری و بصیرت عمیق حضرت امام خمینی(ره) از آینده جهان و منطقه شکل گرفت.

سرهنگ علی ثمره‌حسینی اظهار کرد: سپاه به‌عنوان مولود و فرزند انقلاب یک نهاد مردمی و متعلق به مردم است و تمام اقتدار خود را مدیون اقشار مختلف بسیجی می‌داند که همین مردم عضو آن هستند.

فرمانده سپاه ناحیه زابل به اقدام رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر اعلام سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به‌عنوان گروه تروریستی اشاره و تصریح کرد: با حمایت‌های همه‌جانبه مردم از مجموعه سپاه و بسیج این بار هم دشمنان قسم‌خورده این نظام الهی کاری از پیش نخواهند برد و یک‌بار دیگر توسط همین مردم سیلی خواهند خود.

در این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار به مجموعه همکاران سپاه ناحیه زابل بیان کرد: یکی از نعمت‌های بزرگ الهی نعمت امنیت است که به لطف الهی و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مصلح کشور مردم ما از آن برخوردارند.

محمد عمرانی خاطرنشان کرد: یکی از ارکان اصلی و تأثیرگذار در امنیت ایران و بسیاری از کشورهای منطقه نیروی کاملاً مردمی سپاه پاسداران است که توسط رئیس‌جمهور آمریکا به‌عنوان یک سازمان تروریستی معرفی شد.

وی با محکوم‌کردن این اقدام آمریکا افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی برآمده از دل مردم است که برای خدمت‌رسانی به مردم در تمام عرصه‌ها همواره در میدان است و در سایه ایجاد امنیت در محرومیت‌زدایی نیز پیش‌قدم بوده است.
http://ana.ir/fa/news/91/372284/%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8...