معاون دانشگاه آزاد اسلامی: دانشگاه آزاد اسلامی موفق‌ترین مدل اصل ۴۴ قانون اساسی است

معاون دانشگاه آزاد اسلامی: دانشگاه آزاد اسلامی موفق‌ترین مدل اصل ۴۴ قانون اساسی است

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه موفق‌ترین مدل اصل ۴۴ قانون اساسی بوده که تمام ظرفیت خود را برای اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری به‌کار گرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل ظهر امروز با حضور احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

حیدری در این جلسه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت و آرامشی امروز خود را مدیون خون پاک مجاهدان راه خدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس می‌‌دانیم. ادامه‌دادن راه این بزرگمردان تاریخ، کمترین کاری است که ما می‌توانیم در ازای این جانفشانی‌ها انجام دهیم.

وی با اشاره به تجمع مردم زابل در سالروز نخستین قیام به خونخواهی حضرت امام حسین (ع) از سوی مردم سیستان اظهار کرد: شهر زابل شهری مذهبی و مرکز ولایتمداران غیور است که در طول تاریخ مراتب ارادت خود به خاندان عصمت و طهارت را به اثبات رسانده‌اند.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه یک شبکه اجتماعی و فرهنگی بزرگ است، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از نظر کیفی و کمی همواره تلاش کرده تا نیروهای متعهد و متخصص را پرورش دهد و بخشی از بار سنگین تربیت نیروی تحصیلکرده و متخصص کشور را به دوش کشیده است.

وی دانشگاه آزاد اسلامی را موفق‌ترین مدل دانشگاهی در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: این دانشگاه موفق‌ترین مدل اصل ۴۴ قانون اساسی است که تمام ظرفیت خود را برای اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری به کار گرفته است.

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بیانیه مهم گام دوم انقلاب، گفت: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید در گام دوم انقلاب از تمام ظرفیت‌های شهر و پیشران‌های اقتصادی در راستای تبدیل علم به ثروت همسو با نظام استفاده کنند.
https://ana.ir/fa/news/91/417955/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9...