میر: جوانان برای اقدامات جهادی لحظه‌شماری می‌کنند

میر: جوانان برای اقدامات جهادی لحظه‌شماری می‌کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: سنگر‌های محرومیت‌زدایی توسط جوانانی پرشده که برای حضور در جهاد لحظه‌شماری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، سلطانعلی میر روز گذشته در حاشیه حضور در اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد واحد زاهدان که در مناطق محروم شهرستان زابل در حال ساخت مدرسه هستند، گفت: جوانان مؤمن و انقلابی با همین روحیه جهادی همواره درصدد شناسایی مشکلات و ارائه راه‌حل برآمده و در صحنه بوده‌ و برای رفع آن تهدید تلاش کرده‌اند.

وی، فعالیت‌های جهادی در مناطق محروم را ستود و اظهار کرد: سنگر‌های محرومیت‌زدایی توسط نسلی از جوانان انقلابی پرشده که برای حضور در سنگرهای جهاد لحظه‌شماری می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ایران اسلامی همواره مورد هجمه‌های سیاسی، نظامی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دشمنان بوده، اضافه کرد: تهدید امروز دشمن از نوع اقتصادی و فشار بر روی آحاد مردم از این راه است و به‌عنوان دانشجوی بسیجی باید در این عرصه با حفظ روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در سنگر محرومیت‌زدایی در حد توان خود تلاش کنیم.

به گزارش آنا، دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در قالب اردوی جهادی در روستای رضا از توابع شهرستان زابل در حال ساخت یک مدرسه چهارکلاسه هستند.
http://ana.ir/fa/news/91/372986/%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8...