اخبار دانشگاه

دکتر رهایی خبر داد جزئیات تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی/ آغاز انتخاب واحد از 7 بهمن

http://www.iau.ac.ir
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: براساس تقویم آموزشی سال 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام و انتخاب واحد نیمسال دوم از 7 تا 12 بهمن ماه انجام می شود.

دکتر رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه طبق تقویم آموزشی دانشگاه، ثبت‌نام و انتخاب واحد برای دانشجویان از 7 تا 12 بهمن انجام میشود، گفت: تاریخ شروع کلاسها در نیمسال دوم 14 بهمنماه خواهد بود.

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب؛ حادثه‌ جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش حقاً مصیبت‌بار و تأثرانگیز است

http://ana.ir/news/337354
رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفتکش پیام تسلیتی صادر فرمودند.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

تسلیت دبیرکل هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت درگذشت دکتر نورا

http://ana.ir/news/334978
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در پیام تسلیت دکتر علیمحمد نوریان آمده است: «درگذشت دبیر اسبق ستاد نمایندگان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان­ها، نماینده فقید ادوار مجلس شورای اسلامی و عضو هیات علمی واحد تهران شمال، "دکتر عباسعلی نورا" را به خانواده محترم ایشان و همچنین خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض می­نماید و برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه از درگاه ذات اقدس احدیت مسئلت دارم. روحش شاد و یادش گرامی»

گذری بر فعالیت‌های علمی دانشگاهی عباسعلی نورا

http://ana.ir/news/333812
عباسعلی نورا از تلاشگران و فعالان علمی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شامگاه دوشنبه در اثر ایست قلبی جان به جان‎آفرین تسلیم کرد. مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحوم امروز با حضور جمع کثیری از دانشگاهیان و مردم زاهدان و زابل در زادگاه وی زابل انجام شد.بسیاری از مقامات کشوری و دانشگاهی در پیام‌های جداگانه درگذشت نورا را تسلیت گفتند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد زابل: تحول در نگرش و روش تدریس ضروری‌ است

http://ana.ir/news/333007
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد زابل گفت: روش‌های نوین و پیشرفته تدریس می‌تواند در متناسب سازی محتوا و روش‌های آموزشی با چگونگی ایفای نقش دانشجویان در جامعه نقشی مهم ایفا کند.

قهرمانی والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی واحد زابل در مسابقات سیستان و بلوچستان

http://ana.ir/news/332925
مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان به میزبانی واحد چابهار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه استان سیستان و بلوچستان به میزبانی واحد چابهار و با حضور واحدهای دانشگاهی این استان برگزار شد.

صفحه‌ها