اخبار دانشگاه

امام جمعه شهر زابل: جانبازان روی ویلچر نشسته‌اند تا نظام جهوری اسلامی بایستد

وقتی در یک جامعه، نظام اسلامی و الهی تشکیل شد، جان دادن در راه آن نظام ارزشمند است و نشستن بر روی ویلچر در راه پاسداری از این نظام باعث افتخار می شود.

به گزارش خبرنگار آنا، جشن بزرگ اعیاد شعبانیه و تجلیل از مقام شامخ جانبازان سرافراز دفاع مقدس با حضور پر شور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در سالن همایش شهید آیت الله حسینی طباطبایی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

امام جمعه شهر زابل: دانشگاه آزاد اسلامی زابل قدم‌های مثبتی در حل مشکلات سیستان برداشته است

http://ana.ir/news/380134
امام جمعه شهر زابل و عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با خشنودی از برنامه های مدون و عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در راستای تحقق رسالت این دانشگاه در سطح منطقه سیستان، ابراز امیدواری کرد: قدم‌های مثبت این واحد دانشگاهی در حل مشکلات سیستان تداوم داشته باشد.

معاون آموزشی و پژوهشی واحد زابل معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه‌ معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در جلسه شورای اداری این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در این مراسم با تشکر از تلاش های معاون سابق آموزشی و پژوهشی به تشریح کارکردهای حوزه‌ آموزشی و پژوهشی پرداخت و گفت: حوزه‌ آموزشی یکی از حوزه‌‌های پرکار و پویای دانشگاه است که با تدابیر سنجیده‌ دکتر فیلی، معاون پیشین این حوزه، هدایت امور آموزشی و پژوهشی دانشگاه به نحو شایسته‌ای انجام شده است.

رئیس واحد زابل: جذب دانشجوی خارجی از مهم‌ترین برنامه‌های سال 97 واحد زابل است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با بیان اینکه جذب دانشجوی خارجی از مهم‌ترین برنامه‌های سال 97 این واحد دانشگاهی است گفت: فعالیت‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و نتیجه آن می‌تواند در جامعه به ثمر بنشیند.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، دکتر محمد عمرانی در دیدار نوروزی با همکاران حوزه های مختلف اداری این واحد دنشگاهی اظهار کرد: مقام معظم رهبری با توجه به شرایط ویژه کشور و با کارشناسی های دقیق به عمل آمده تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی پیشروی کشور را حمایت از کالای ایرانی دانستند و ما همه موکلف به اجرای آن و استفاده از دسترنج کارگران و تولیدکنندگان پرتلاش کشور خودمان هستیم.

سرپرست واحد زابل در گفت‌وگو با آنا مطرح کرد؛ ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی زابل به واحد بین‌الملل

تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی زابل به واحد بین الملل و جذب دانشجوی خارجی با توجه به پتانسیل مرز و همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان و حوزه فرهنگی مشترک با این کشورها می‌تواند در رشد کمی و کیفی واحد زابل در زمینه‌های مختلف تاثیرگذار باشد.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان: دانشگاه باید نیروی مجاهد تربیت کند

http://ana.ir/news/355543
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه دانشگاه باید نیروی مجاهد تربیت کند گفت: دانشگاه در راستای حل مشکلات جامعه قدم بردارد و در ابعاد مختلف اقتصادی و فرهنگی اثرگذار و جریان ساز باشد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، مراسم تکریم و معارفه رسمی روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، مسئولان کشوری و لشکری شهرستان زابل و ائمه جمعه منطقه سیستان در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

صفحه‌ها