اخبار دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل: مقدمات راه‌اندازی ساختمان آموزشی در شهر علی‌اکبر کلید خورد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل:
مقدمات راه‌اندازی ساختمان آموزشی در شهر علی‌اکبر کلید خورد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت:‌ این واحد دانشگاهی در راستای گسترش عدالت آموزشی در مناطق کمتر برخوردار در شهر علی اکبر ساختمان آموزشی راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، محمد عمرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل ظهر امروز از مکانی که برای ساختمان آموزشی این دانشگاه در شهر علی اکبر در نظر گرفته شده، بازدید و در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

اطلاعیه/امتحانات ترم تابستان دانشگاه به تعویق افتاد

امتحانات ترم تابستان 97-98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل به تعویق افتاد
امتحانات ترم تابستان از تاریخ 2 شهریور 98 لغایت 6 شهریور 98 برگزار خواهد شد

عمرانی در گفتگو با آنا: دانشگاه آزاد اسلامی هزار بطری آب‌معدنی در روستاهای محروم هیرمند توزیع کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: کارکنان این واحد دانشگاهی تعداد هزار بطری آب‌معدنی در روستاهای محروم از آب سالم شهرستان هیرمند توزیع کردند.

محمد عمرانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زابل درباره توزیع آب معدنی در روستاهای محروم شهرستان هیرمند اظهار کرد: تعدادی از روستاهای شهرستان هیرمند مدتی است که به دلیل نقص فنی شبکه آب‌رسانی با قطعی کامل آب شرب مواجع شده‌اند و با توجه به گرمای شدید و خطر گرمازدگی برای اهالی این روستاها، کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل تعداد هزار بطری آب‌معدنی در این روستاها توزیع کردند.

عیادت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی زابل از فرمانده منطقه انتظامی شهرستان زابل

دکتر محمد عمرانی همراه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل از سرهنگ احمد ثمره حسینی عیادت کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل و جمعی از همکاران این واحد دانشگاهی با حضور در دفتر کار فرمانده منطقه انتظامی زابل از وی عیادت کردند.
محمد عمرانی در این دیدار با آرزوی سلامتی و بهبود کامل، ابراز امیدواری کرد که وی با به دست آوردن سلامتی کامل بتواند همچنان با برپایی نظم و امنیت به مردم شریف منطقه سیستان خدمت رسانی کند.

اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان گرامی
امتحانات نیمسال تابستان98-97 از مورخه ی 1398/06/02 لغایت 1398/06/06 می باشد.

شیرزاد: فضاسازی فرهنگی در محیط‌های دانشگاهی تقویت شود

معاون اجرایی مرکز امور شاهد و ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فضاسازی فرهنگی در محیط‌های دانشگاهی باید تقویت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، حسن شیرزاد صبح امروز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل بازدید و در جلسه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی شرکت کرد.

وی در این جلسه عملکرد ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در بازدیدهایی که در سطح استان‌ها و واحدهای دانشگاهی مختلف انجام می‌دهیم، ستاد امور شاهد و ایثارگران بیشتر واحدهای دانشگاهی دچار روزمرگی و انجام کارهای روتین هستند.

صفحه‌ها