اخبار دانشگاه

شیرزاد: فضاسازی فرهنگی در محیط‌های دانشگاهی تقویت شود

معاون اجرایی مرکز امور شاهد و ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فضاسازی فرهنگی در محیط‌های دانشگاهی باید تقویت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، حسن شیرزاد صبح امروز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل بازدید و در جلسه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی شرکت کرد.

وی در این جلسه عملکرد ستاد امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در بازدیدهایی که در سطح استان‌ها و واحدهای دانشگاهی مختلف انجام می‌دهیم، ستاد امور شاهد و ایثارگران بیشتر واحدهای دانشگاهی دچار روزمرگی و انجام کارهای روتین هستند.

رئیس دانشگاه آزاد زابل: انضباط مالی گره‌گشای مشکلات اقتصادی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: مشکلات مالی و کمبود نقدینگی، بیشتر واحد‌های دانشگاهی را درگیر کرده و در این راستا انضباط مالی گره‌گشاست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، محمد عمرانی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل از تلاش‌های امین‌الله توسلی معاون اداری و مالی سابق واحد زابل قدردانی کرد و به مهدی سراوانی سرپرست جدید این حوزه تبریک گفت.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل: قدس، روز اراده جامعه جهانی در مبارزه با جنایات رژیم صهیونیستی است

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با انتشار بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل با صدور بیانیه‌ای با تأکید بر حضور دانشگاهیان این واحد دانشگاهی در راهپیمایی روز قدس، از اقشار مختلف مردم سیستان خواست تا در راهپیمایی وحدت‌آفرین روز جهانی قدس شرکت کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زابل: پایداری در دفاع از ارزش‌های اسلامی رمز عقب‌نشینی دشمن است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌‌المللی زابل پایداری در دفاع از ارزش‌های اسلامی را رمز عقب‌نشینی دشمن دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از زابل، هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی صبح امروز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با خانواده شهید معظم غدیر راهداری از شهدای دفاع مقدس دیدار کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل در این دیدار گفت: شهدا معلم ایثار و اسوه‌های پایداری هستند و دیدار با خانواده شهدا کمترین کاری است که می‌توانیم در قدردانی از جانفشانی‌های این عزیزان انجام دهیم.

عمرانی در گفتگو با آنا: معیشت مردم مورد حمله دشمن قرار گرفته است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: دشمن با تمام وجود به معیشت مردم حمله و اقتصاد ایران اسلامی را هدف قرار داده است.

محمد عمرانی در حاشیه مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی زابل به مناسبت سوم خرداد و فتح خرمشهر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زابل اظهار کرد: شیطان بزرگ و دشمن قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز به شیوه‌ای متفاوت برای درهم شکستن مقاومت مردم در حمایت از این نظام و انقلاب وارد عمل می‌شود.

حجت‌الاسلام ملاشاهی‌زارع: دانشگاه آزاد زابل امکانات ورزشی در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی زابل گفت: این واحد دانشگاهی همه امکانات خود را برای موفقیت دانشجویان ورزشکار به‌کار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام حسین ملاشاهی‌زارع در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در زابل اظهار کرد: در دین مبین اسلام همواره بر سلامتی جسم و روح سفارش و تأکید فراوان شده و ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای پرداختن به هر دو بخش وجودی انسان است.

صفحه‌ها