اخبار دانشگاه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زابل: دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق اصل عدالت‌‌محوری پیشگام بوده است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق اصل عدالت‌‌محوری و ایجاد فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی پیشگام بوده است.

دکتر محمد عمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با تبریک روز بهزیستی و تامین اجتماعی اظهار کرد: «در دین مبین اسلام، پیوسته به احسان و دست‌گیری از کسانی سفارش شده که به کمک و یاری نیازمند هستند. احسان و دست‌گیری از مستمند، توفیق الهی است که تنها نصیب عده‌ای می‌شود که سزاوار لطف پروردگارند.»

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زابل تأکید کرد؛ لزوم نگاه آسیب‌شناسانه به مسائل دختران

http://ana.ir/news/405631

محمد عمرانی در گفت‌وگو با آنا با تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختران اظهار کرد: «سالروز تولد حضرت فاطمه معصومه(س) روز ملی دختران نامیده شده است؛ انتخابی که بیانگر نگاهی متعالی به دخترانی است که الگوهایی مترقی چون دختر امام کاظم(ع) دارند.»

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل افزود: «این نام‌گذاری زمینه‌ای برای همراهی با چهره‌های ماندگاری است که از فرصت خویش برای جاودانگی و نیک‌نامی به خوبی بهره جسته و برای رهپویان خود، الگویی ارزشمند شده‌اند.»

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی زابل در گفت‌وگو با آنا: بزرگترین مکتب فقهی به کوشش امام جعفر صادق (ع) تبیین و سازمان‌دهی شد

http://ana.ir/news/403580
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل گفت: امام جعفر صادق (ع) خطوط فکری مکتب شیعه را عرضه و شاگردانش را تشویق به تدوین کرد. بر پایه تشویق ایشان، اصول فقه شیعه تنظیم شد و تشیع شکل و سازمان خویش را نشان داد.

محمد عمرانی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا به مناسبت سالروز شهاد حضرت امام جعفر صادق (ع) بیان کرد: معارف شیعی در دوران امام جعفر صادق (ع) و در سایه تعالیم ارزشمند حضرتش، فرصت تبیین و انتشار یافت.

دیدار دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی زابل با خانواده‌های شهدای منطقه سیستان

http://ana.ir/news/393210
اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل و اعضای شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی با خانواده‌های دو تن از شهدای منطقه سیستان که فرزندانشان در این واحد دانشگاهی در حال تحصیل هستند، دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این دیدار از خانواده شهید قاسم بازی باغی از شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران و شهید علم مرادقلی از شهدای حوادث تروریستی با اهدای کارت هدیه و لوح تجلیل شد.

سرپرست واحد زابل تاکید کرد: اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی آمیخته با یاد شهیدان بر مخاطبان جوان

http://ana.ir/news/392726
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل اظهار کرد:‌ فعالیت‌های فرهنگی آمیخته با یاد شهیدان اثربخشی بر مخاطبان جوان را بیشتر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مرقد مطهر شهدای گمنام واحد زابل با حضور جمعی از دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی و مسئولان شهرستان زابل برگزار شد.

معاون فرهنگی واحد زابل عنوان کرد؛ گسترش فرهنگ مقاومت و شهادت با تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها

http://ana.ir/news/392689
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل گفت: تدوین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها، باعث گسترش فرهنگ مقاومت و شهادت می‌شود.

به گزارش خبرنگار آنا، نیما اتحادی در مراسم کلنگ‌زنی ساخت یادمان شهدای گمنام واحد زابل که با حضور مسئولان کشوری و لشکری شهرستان زابل و دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی برگزار شد، گفت: «هویت‌بخشی و مزین شدن دانشگاه‌ها به نام شهدا و ایجاد حس تقدس این مکان و تجلی نشانه‌های ارزشی و معنوی از اهداف مهم تدفین شهدای گمنام و ساخت یادمان شهدا در دانشگاه‌ها است.»

صفحه‌ها